logo 2014

W dniach 4-5 grudnia 2014 roku, członkowie Koła Naukowego wrocloveLogistyki LOGITOR, w składzie: Wiola, Beata, Ola, Andżelika, Darek i Mateusz, wzięli udział w „X ForumStudentów Transportu i Logistyki TRANSLOGISTICS 2014”, organizowanym przez Koło Naukowe Logistics, działające przy Politechnice Wrocławskiej.Na tegoroczną konferencję naukową przyjechali studenci z całej Polski. Pierwszego dnia swoje referaty wygłosili wyłonieni przez organizatorów studenci z 6 uczelni wyższych oraz przedstawiciele takich firm, jak Fracht, Dascher czy EFL. Na końcu wystąpiła Pani Beata Trochymiak z portalu Pracuj w Logistyce, która poprowadziła dyskusję z uczestnikami konferencji na temat komunikacji w branży TSL.

Po całym dniu bloków wykładowych mieliśmy czas na zregenerowanie sił, aby wieczorem móc uczestniczyć w imprezie integracyjnej w klubie Antidotum. 🙂

wroclove2Drugiego dnia konferencji odbyły się warsztaty dotyczące giełdy transportowej trans.eu, skutecznej komunikacji w życiu oraz odnoszące się do zagadnień bezpieczeństwa ruchu kolejowego. Skorzystaliśmy z możliwości przejechania się kolejką linową „Polinka”, skonstruowaną przez Politechnikę Wrocławską.
Dzięki uczestnictwu w tej konferencji zdobyliśmy nową wiedzę z branży TSL, a także możliwość jej dalszego poszerzania.