PMI PC promuje standardy i najlepsze praktyki zarządzania projektami, wspiera budowanie bazy wiedzy oraz kontaktów w środowisku kierowników projektów, programów i portfolio, a także angażuje się w wiele inicjatyw społecznie odpowiedzialnego biznesu, gdzie siłami wolontariuszy upowszechnia wiedzę o zarządzaniu projektami lub dostarcza innych potrzebnych otoczeniu wartości i aktywności.

Dariusz Ciechan – Wicedyrektor Zarządzający ds. Torunia PMI PC Kujawsko Pomorskie, opowie m.in. o:

  • PMI,
  • Inicjatywach oddziału Kujawsko-Pomorskiego,
  • Refleksjach nad ryzykiem w projektach.

Dariusz Ciechan

Doświadczony kierownik projektów i programów oraz założyciel firmy konsultingowo-szkoleniowej AlterV. Specjalizuje się w prowadzeniu i zarządzaniu portfelami projektów oraz projektami wymagającymi wiedzy eksperckiej z zakresu ICT, bezpieczeństwa, transformacji, migracji, wprowadzania nowych usług, zmian organizacyjnych przedsiębiorstw. Przekazuje wiedzę praktyczną studentom UMK, WSB i Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej, a także uczestnikom prowadzonych seminariów i warsztatów. Współpracuje z lokalnym biznesem w celu rozwoju zarządzania projektami w ich organizacjach.

Jako Wicedyrektor Zarządzający ds. Torunia PMI Poland Chapter propaguje wiedzę z zakresu zarządzania projektami oraz roli Kierownika Projektu w organizacjach.

Prywatnie uwielbia spędzać czas aktywnie z rodziną na żeglowaniu, rowerze, bieganiu oraz nartach.