Informacje dotyczące V Kopernikańskich Dni Logistyki

Kopernikańskie Dni Logistyki są cyklicznym wydarzeniem, odbywającym się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, organizowanym przez Koło Naukowe Logistyki LOGITOR.

Tematem przewodnim konferencji będzie „Współczesna logistyka – innowacyjność, skuteczność i efektywność”.

Współczesną logistykę charakteryzuje interdyscyplinarność, ponieważ łączy ona wiedzę i doświadczenie różnych dziedzin naukowych. Nowoczesne technologie i wprowadzane innowacje pozwalają przedsiębiorstwom wyróżnić się na tle konkurencji i wygrać rywalizację o klienta. Zastosowanie technologii RFID, dronów, rozwiązań informatycznych – wszystko to, oraz wiele innych przykładów pokazuje, jak można wykorzystać nowoczesne technologie w logistyce by polepszyć wydajność wszelkich działań. Dlatego w tym roku chcemy dołączyć do tych, którzy kreują przyszłość nowej logistyki ukierunkowanej na rozwój, integralność, innowacyjność i efektywność.

V KDL, czyli jubileuszowa edycja Kopernikańskich Dni Logistyki, ma być wydarzeniem nie tylko o charakterze naukowym, ale przede wszystkim praktycznym.

Pierwszego dnia podczas prelekcji każdy uczestnik usłyszy o najnowszych nowinkach technologicznych i pozna sposoby na polepszenie skuteczności działań z zakresu szeroko rozumianej logistyki na przykładach wielu znanych firm. Jak co roku zostanie wydana monografia zawierająca wszystkie wygłoszone referaty.

W czwartkowy wieczór zadbamy o integrację środowiska akademickiego, a w piątek zapraszamy na warsztaty rozwijające umiejętności praktyczne.

Więcej kluczowych informacji zostanie podanych w późniejszym terminie