Przedstawiamy Wam naszego prelegenta, jest to spółka Emtor z Torunia, oficjalny dystrybutor wózków Yale. Spółka EMTOR jest największą prywatną firmą na rynku wózków widłowych w naszym kraju.

W latach 2000 – 2008 EMTOR był oficjalnym przedstawicielem Toyota Industrial Equipment Europe w Polsce. Od 2009 roku  firma EMTOR nawiązała współpracę z firmą NACCO Materials Handling Europe – producentem marki Yale i ta  współpraca trwa do dzisiaj.

EMTOR zatrudnia w chwili obecnej ponad 250 pracowników  aa także posiada flotę serwisowanych wózków: ponad 1600 wózków w wynajmie długoterminowym, 400 wózków  w krótkim wynajmie, 900 wózków w full service. W spółce siostrze – firmie SEITO Polska – zatrudnionych jest ponad 1300 specjalistów. Sama flota składa się z ponad 100 samochodów firmowych oraz z własnego, specjalistycznego sprzętu do transportu widlaków. W magazynach firmy znajduje się średnio 90 maszyn  przygotowanych  do  dzierżawy  i  sprzedaży.

Emtor zdobył także liczne nagrody m.in.: Medal Europejski, Przedsiębiorstwo Fair Play, Złoty Certyfikat Rzetelności, Diament Miesięcznika Forbes.

Podczas samej prelekcji dowiecie się m.in. o:

  • osiągnięciach i wyzwaniach firmy
  • gamie wózków widłowych dostępnych na rynku
  • formach współpracy z klientem (sprzedaż, wynajem, outsourcing)
  • zmieniających się trendach w branży wózków widłowych

Koniecznie zajrzyjcie na fanpage firmy Emtor https://www.facebook.com/Emtor-232361296779171/?fref=ts oraz stronę internetową: http://www.emtor.pl