Po raz pierwszy sponsorem naszej konferencji jest przedsiębiorstwo Autosoftware.

Autosoftware rozpoczął swoja działalność w roku 1991 najpierw jako spółka cywilna a od września 1993 roku w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Od samego początku podstawowymi kierunkami zainteresowań i działań przedsiębiorstwa było tworzenie systemu informatycznego dla wspomagania zarządzania transportem drogowym. Do dnia dzisiejszego wielu klientów od ponad 20 lat współpracuje z opisywanym podmiotem dostarczając wyjątkowo cennych wskazówek i tworząc kształt oprogramowania.

Przedsiębiorstwo oferuje takie usługi jak: DigiTrack, DigiSped, TransSped, PTV Map&Guide oraz DigiCargo.

Monitorowanie pojazdów DigiTrack to autorski system, który umożliwia indywidualną konfigurację w zależności od potrzeb Klienta w zakresie rodzaju i wykorzystywanego środka transportu.

DigiSped natomiast jest to nowoczesna platforma umożliwiająca w czasie rzeczywistym na zarządzanie realizacji zadań przewozowych w transporcie. Z uwagi na uniwersalność system może być dedykowany dla różnych gałęzi transportu. Najbardziej powszechnie wykorzystywany jest w transporcie drogowym. Z uwagi na swoją skalowalność w sposób elastyczny może być dostosowywany do potrzeb użytkownika.

TransSped jest to system, który został napisany i rozwijany będzie w najnowszej technologii programistycznej, wykorzystującej najnowsze dostępne i kompatybilne z systemem operacyjnym Windows narzędzia programistyczne. Pracujący w architekturze Klient-Serwer, system wykorzystywać może różne silniki bazodanowe. Obecnie zastosowano bazę danych SQL firmy Microsoft. W przypadku mniejszych instalacji można również korzystać z bezpłatnej bazy MS SQL Express.

PTV Map&Guide obliczy optymalną trasę – niezawodnie i precyzyjnie. Planer tras transportowych uwzględni wszystkie istotne dane, jak ograniczenia dla samochodów ciężarowych i towarów niebezpiecznych, indywidualne profile pojazdu, transport i opłaty drogowe oraz zoptymalizuje kolejność zatrzymań. Pozwoli to uniknąć objazdów oraz zaoszczędzić koszty i czas. 

DigiCargo to kompletna platforma wymiany informacji o wolnych pojazdach oraz ładunkach, która może działać zarówno jako ogólnodostępna baza wymiany pomiędzy firmami produkcyjnymi, spedycjami oraz przewoźnikami jak również może zostać ograniczona do wewnętrznych potrzeb dużych przedsiębiorstw współpracujących na co dzień z wieloma przewoźnikami. Jako system informatyczny pracujący w oparciu o technologię internetową może być instalowany na zewnętrznych serwerach webowych jak również pracować w wewnętrznym intranecie.

Po więcej informacji o systemach a także ofercie współpracy możesz znaleźć na :
http://www.autosoftware.com.pl/

http://www.digitrack24.pl/