Mamy przyjemność po raz piąty zaprosić studentów studiów logistycznych, członków kół naukowych logistyki oraz wszystkich zainteresowanych na Kopernikańskie Dni Logistyki, organizowane przez Koło Naukowe Logistyki LOGITOR 11 i 12 maja na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „Współczesna logistyka  – Innowacyjność, skuteczność, efektywność, ”

Tematyka konferencji obejmuje następujące obszary:

• Elastyczność w łańcuchach dostaw
  • Optymalizacja kosztów w łańcuchach dostaw
  • Zarządzanie jakością w łańcuchach dostaw
  • Systemy informatyczne w logistyce
  • Łańcuch towarowy
  • Łańcuch logistyczny
  • Współczesne sieci dostaw
  • Innowacje w branży TSL
  • Zarządzanie transportem
  • Infrastruktura logistyczna
  • Gospodarka magazynowa i zarządzanie zapasami

*Istnieje możliwość napisania referatu na temat inny niż obejmuje powyższa tematyka.

Spośród nadesłanych prac wybranych zostanie 9 najlepszych referatów, które autorzy wygłoszą podczas konferencji w obecności przedstawicieli firm i instytucji, jak również kadry Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Harmonogram:

• 11 maja – Pierwszego dnia konferencji referaty wygłoszą Koła Naukowe oraz przedstawiciele zaproszonych firm. Wieczorem, w podziemnych gotyckich komnatach, odbędzie się spotkanie integracyjne.
  • 12 maja – Tego dnia będzie możliwość uczestniczenia w warsztatach bądź w wycieczce do jednej z zaprzyjaźnionych firm.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia prześlemy po dokonaniu wyboru referatów. Będzie on również dostępny na stronie internetowej www.logitor.umk.pl, fanpage’u na Facebook’u oraz profilu wydarzenia https://web.facebook.com/events/559147354270846

Terminarz:

• 14.04.2017r. – termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych: https://goo.gl/forms/NH2KMbQUBoMPyzw33
  • 15.04.2016r. – termin wniesienia opłaty konferencyjnej
  • 20.04.2017r. – termin nadsyłania referatów na adres mailowy skn.logitor@gmail.com
  • 25.04.2017r. – informacja zwrotna dotycząca wyboru referatów
  • 07.05.20167r. – przesłanie prezentacji referatu

Opłata konferencyjna:

• dla studentów i doktorantów 110 zł
  • dla osób zakwalifikowanych do wygłaszania referatów 80zł
  • dla studentów i doktorantów bez noclegu 80 zł

Opłata konferencyjna obejmuje: materiały konferencyjne, uczestnictwo w konferencji, wyżywienie w czasie konferencji, nocleg.

Dane do przelewu:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Bank Millennium S.A. w Warszawie

Tytułem: V KDL, Nazwa koła naukowego, nazwiska uczestników

Kontakt:

e-mail: logitor@stud.umk.pl

Wiceprezes ds. organizacyjnych: Alicja Kardas e-mail: alicjakardas@interia.pl tel.: 668 766 157

Prezes Koła: Angelika Malinowska, tel. 600 435 203

Poniżej dołączamy najpotrzebniejsze informacje:

Zapraszamy i pozdrawiamy  Was z Torunia.

Wymagania redaktorskie VKDL

FACEBOOK vkdl ZAPROSZENIE Koło Naukowe LOGITOR